ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH

Gra

WYBRANA GRA

Po wyszukaniu gry przy pomocy wyszukiwarki, bądź wybraniu jej z katalogu, przechodzimy do strony z grą. Na stronie można zapoznać się z opisem gry i podstawowymi informacjami na jej temat (przygotowanymi w oparciu o dane z serwisu Board Game Geek).

Pod opisem znajdziecie listę gier powiązanych z wybranym tytułem (gry z tej samej serii, dodatki, promoski), a także listę filmów z prezentacją / recenzją gry oraz linki do źródeł zewnętrznych, pod którymi znajdziecie np. instrukcje, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, zasady turniejowe, recenzje, artykuły itp.

Na dole strony znajduje się blok “Opinie”, gdzie można zapoznać się z opiniami innych użytkowników serwisu o wybranej grze, jak również (po zalogowaniu) podzielenie się własną opinią.

W górnej części ekranu prezentowana jest ocena gry (przygotowana na podstawie oddanych głosów) w postaci liczbowej “średnia ocen w skali 1 do 10 / liczba oddanych głosów” oraz graficznej, pozycja w Rankingu ŚGP, liczba fanów gry (czyli osób, które dodały je do ulubionych) oraz liczba wyrażonych opinii.

Na prawo od ilustracji przedstawiającej okładkę gry, znajduje się moduł umożliwiający dokonanie oceny gry (w skali 1-10, gdzie 10-ka jest najwyższą oceną); aby zaakceptować nasz wybór i zapisać go w bazie, należy kliknąć na napis “wyślij”. Możecie wielokrotnie zmieniać zdanie, co do wybranej przez Was oceny.

Na stronie znajdują się także przyciski: “Dodaj do ulubionych” (po kliknięciu którego, gra zostanie dopisana do Waszej kolekcji - sekcja “Ulubione gry”), “Dodaj do listy życzeń" (po kliknięciu którego, gra zostanie dopisana do Waszej kolekcji - sekcja “Lista życzeń”) oraz link umożliwiający Wam zgłoszenie błędu (w przypadku gdy zauważycie jakiekolwiek nieprawidłowości dotyczące wybranej gry).