ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH

The Others: Gniew

0 / 0 głosów
SGP RANKING
0
FANI
0
OPINIE
0

Opis:

Mężczyzna i kobieta, dziecko i zwierzę, wszyscy ze sobą walczyli. Siostra przeciw bratu, matka przeciw dzieciom, dziadowie przeciw swoim starym żonom, walczyli, mordowali i topili swoją wściekłość we krwi. I mimo, że stałem pośrodku wspaniałego miasta ludzi, zwierzęce było wycie tych bestii pochłoniętych przez GNIEW.

Rozszerzenie Gniew wprowadza zupełnie nowy Grzech do użycia przez graczy w grze The Others, stawiając zupełnie nowe wyzwania przed Bohaterami i oferując nowe strategie graczowi kierującemu Grzechem. Wraz z Gniewem pojawia się nowy zestaw Potworów, a wśród nich Manipulator, 6 Abominacji i przerażający Awatar Grzechu! Z pomocą Mocy Grzechu i Kart Grzechu, Gniew zmienia dynamikę rozgrywki, czyniąc grę trudniejszą dla graczy, którzy zdecydują się wpaść w szał zabijania!

Rozszerzenie Gniew zawiera w sobie figurki Awatara i Manipulatora, 6 figurek Abominacji, jedną planszę Grzechu oraz 12 kart Grzechu. Grzech Gniewu to potężny wojownik, który żywi się nienawiścią bohaterów i kontroluje Abominacje na planszy. Kiedy jakiś potwór jest niszczony, Gniew wietrzy krew i może przeteleportować dowolnego potwora o jedno pole. Albo to, albo twój bohater zyska żeton Zepsucia. Ciężko walczyć jest z awatarem zniszczenia.

Ponadto Gniew dysponuje kartami, które aktywuje się w momencie rozpoczęcia walki, lub w momencie kiedy ginie potwór. Wiele z nich potrafi wpłynąć na wynik walki, albo w pożyteczny sposób wykorzystać śmierć na korzyść Gniewu.

Zawartość pudełka:

8 bardzo szczegółowych figurek
1 plansza Grzechu
12 kart Grzechu
3 kości Grzechu

Podstawowe informacje:

Nr BGG
186093
Typ
Dodatek
Alternatywna nazwa
The Others: 7 Sins – Wrath Expansion
Pierwsze wydanie (rok)
2016
Polskie wydanie (rok)
2018
Projektant
Eric M. Lang
Wydawca
Asterion Press
CMON Limited
Edge Entertainment
Guillotine Games
Portal Games
Gracze od
2
Gracze do
5
Wiek od
14
Czas rozgrywki od (minut)
90
Kategoria
Gra przygodowa
Gra kościana
Gra figurkowa
Mechanika
Area Control / Area Influence
Dice Rolling
Modular Board
Variable Player Powers

Powiązane gry:

7.4 / 10 głosów

Linki:

Brak pozycji.

Brak pozycji.

Brak pozycji.

Skomentuj jako pierwszy