ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH

Robinson Crusoe: Ogródek z ziołami i zagroda

7 / 1 głos
SGP RANKING
0
FANI
0
OPINIE
0

Opis:

Ogród z ziołami i Zagroda to mini-dodatek do gry Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie. Uczynia każdą rozgrywkę w Robinsona ciekawszą, przez dostarczenie nowych możliwości na zdobywanie pożywienia i leczenia ran... o ile znajdziecie na to czas.

Kafelek Ogrodu z ziołami pozwala hodować lecznicze roślinki, po udanej akcji Zbierania Surowców z kafelka wyspy. W każdej fazie produkcji roślina rośnie, aż w końcu można ją wykorzystać do leczenia. Na potrzeby wszelkich efektów ten kafelek jest traktowany jako część Obozu.

Kafelek Zagrody umożliwia, po wykonaniu udanej akcji Zbierania Surowców ze źródła zwierząt, rozpocząć hodowlę. Gdy zamkniemy w zagrodzie dwie sztuki zwierząt, zaczynają one produkować jedno pożywienie co rundę, aż do konca gry! Na potrzeby wszelkich efektów ten kafelek jest traktowany jako część Obozu.

Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie to wielka, bestsellerowa gra Portalu. Tym razem porywamy was na bezludną wyspę i rzucamy w wir niezwykłych przygód, które przytrafią się grupie rozbitków! Będziecie budować szałas, palisadę, bronie, będziecie tworzyć przedmioty, będziecie starać się robić co w waszej mocy, by… by przetrwać. Będziecie szukać pożywienia, walczyć z bestiami, chronić się przed złą pogodą…

Podstawowe informacje:

Nr BGG
213221
Typ
Dodatek
Alternatywna nazwa
Robinson Crusoe: Adventures on the Cursed Island – Runch Mini Expansion
Pierwsze wydanie (rok)
2016
Polskie wydanie (rok)
2017
Projektant
Ignacy Trzewiczek
Wydawca
Frosted Games
Portal Games
Gracze od
1
Gracze do
4
Wiek od
14
Czas rozgrywki od (minut)
90
Czas rozgrywki do (minut)
180
Kategoria
Gra przygodowa
Mechanika
Co-operative Play
Dice Rolling
Modular Board
Simultaneous Action Selection
Tile Placement

Powiązane gry:

Linki:

Brak pozycji.

Brak pozycji.

Brak pozycji.

Skomentuj jako pierwszy