ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH

ZOOregata: 3 przygody w 1 grze

10 / 1 głos
SGP RANKING
0
FANI
1
OPINIE
0

Opis:

Pierwsza gra "ZOOregata"

Ekscytująca wycieczka po świecie, w której gracz musi najpierw dostarczyć zwierzęta z różnych kontynentów do swojego portu. Prądy i wiry sprawią, że przygoda będzie dynamiczna, a pistolety - niespodziewane. Dokładny strzał - a zwierzę ze statku przeciwnika przenosi się do swojej ojczyzny. Za nim będzie musiał znowu pływać! Główną cechą jest to, że w grze nie ma określonej trasy, a sam Gracz określa ścieżkę swojego statku.

Boisko to mapa naszej planety, na kontynentach są różne zwierzęta, które muszą być załadowane na pokład przez naszych dzielnych kapitanów. Mapa pokazuje prądy i wiry, za pomocą których możesz szybciej dotrzeć do celu. Zaradność, dokładne kalkulacje i szczęście pomogą graczowi zwyciężyć w regatach tego typu na całym świecie.

Druga gra "NIEBEZPIECZNA WYŚCIG"
Quest-brodilka, gdzie każdy gracz musi pokonać przeszkody i uniknąć wielu niebezpieczeństw, które leżą w grze. Kto pierwszy trafi na linię mety, wygrywa!

Trzecia gra "PIRATE KEEPING!"
Niebezpieczni piraci porywają zwierzęta na całej planecie. Tylko nieustraszony patrol morski może stanąć w obronie zwierząt. Piraci są podstępni i bezwzględni, ale Patrol jest odważny i uparty w dążeniu do nich. Kto byłby mądrzejszy i szybszy, kto weźmie?

Podstawowe informacje:

Nr BGG
145294
Typ
Inne
Alternatywna nazwa
ZOOregatta
Pierwsze wydanie (rok)
2013
Projektant
Oleksandr Tykhenko
Wydawca
Bombat Game
Gracze od
2
Gracze do
4
Wiek od
4
Czas rozgrywki od (minut)
15
Czas rozgrywki do (minut)
30
Kategoria
Gra dla dzieci
Mechanika
Dice Rolling
Grid Movement

Linki:

Brak pozycji.

0    
1
ZOOregatta - cool board game for children (rules review) 2018-11-01 10:17:43
https://www.youtube.com/watch?v=0RCv33QNsIo

Brak pozycji.

Skomentuj jako pierwszy