ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH

Gobbit Angry Birds

0 / 0 głosów
SGP RANKING
0
FANI
0
OPINIE
0

Opis:

Angry Birds to doskonale znana gra mobilna, która podbiła serca ludzi na całym świecie. Opowiada o stadzie ptaków próbujących odzyskać jaja, które zostały im ukradzione przez złe, zielone świnie. Teraz możesz się nią cieszyć także w wersji karcianej!

Gobbit Angry Birds to zwariowana i emocjonująca gra imprezowa dla 2-8 graczy, w której albo będziesz przyjmował rolę wściekłego ptaka walczącego ze świniami, albo odwrotnie – jako świnia będziesz atakował ptaki. Tylko uważaj – nigdy nie możesz zaatakować sam, w końcu w stadzie siła. I uważaj na jajka! Czy będziesz świnią, czy ptakiem – broń ich za wszelką cenę! Aby zaatakować, musisz jak najszybciej położyć dłoń na karcie zwierzęcia przeciwnika – jeśli atak się uda, zabierzesz jego karty. Aby się bronić, jak najszybciej połóż dłoń na karcie swojego zwierzęcia – zachowujesz wtedy swoje karty. Wygrywa ostatni gracz posiadający karty.

Gobbit Angry Birds to świetna gra dla osób w każdym wieku, która spodoba się zarówno miłośnikom elektronicznej wersji Angry Birds, jak i osobom, które nie miały z nimi styczności.

Zwartość pudełka:

  • 54 karty
  • 1 żeton zamku
  • instrukcja

źródło opisu i okładki: http://www.phalanxgames.pl/

Podstawowe informacje:

Typ
Podstawka
Polskie wydanie (rok)
2016
Wydawca
PHALANX
Gracze od
2
Gracze do
8
Wiek od
6
Czas rozgrywki od (minut)
15
Kategoria
Gra imprezowa
Gra karciana
Mechanika
Pattern Recognition

Powiązane gry:

7 / 2 głosy

Linki:

Brak pozycji.

Brak pozycji.

0    
1
Gobbit Angry Birds - instrukcja Robert 2016-06-05 17:31:29
http://www.phalanxgames.pl/wp-content/uploads/2016/05/GAB_PAPERBOOK_POLISH-net.pdf

Brak pozycji.

Skomentuj jako pierwszy