ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

II Mistrzostwa Polski w Schotten-Totten

Data: 2017-04-15 Robert Deninis

Wydawnictwo Cube Factory of Ideas postanowiliło rzucić wyzwanie dotychczasowemu Mistrzowi Łukaszowi „Wookie” Woźniakowi i z Waszą pomocą – nie ma co owijać w bawełnę – pozbawić go tytułu mistrzowskiego. Mamy nadzieję, że możemy na Was liczyć!

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich chętnych na Otwarte Mistrzostwa Polski w grze karcianej Schotten-Totten, które odbędą się podczas festiwalu Pyrkon 2017, w niedzielę 30 kwietnia o godzinie 10.30!

Pierwsze (i jak dotąd ostatnie) Mistrzostwa Polski w Schotten Totten odbyły się 4 lata temu. Mistrzem został wówczas znany i lubiany youtuber Łukasz "Wookie" Woźniak. Od tego momentu co pewien czas lubi się on w swoich filmach chwalić zdobytym wówczas pucharem i kiltem. Wydaje nam się, że dość już tego! :-)

Łukasz Woźniak wypatrujący pretendenta

Dlatego zapraszamy wszystkich do udziału w II Mistrzostwach Polski podczas festiwalu Pyrkon 2017 i odebrania tego zaszczytnego tytułu Łukaszowi!

Czy znajdzie się śmiałek, który tego dokona? Ktoś godny wiecznej chwały, która niechybnie na niego spłynie? Czy Łukasz Woźniak podejmie się wyzwania obrony tytułu? :)

Star Wars: New Hope - Chewbacca and 3TPO playing board game

Nie obawiajcie się, Łukasz nie zachowa się jak typowy przedstawiciel rasy, od której wywodzi się jego nick, i po przegranej partii raczej nie wyrwie wam ręki... chyba ;)

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Skomentuj jako pierwszy