ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
  Kanał RSS

Aktualności

Mistfall ufundowany

Data: 2016-01-12 Robert Deninis

Minęły zaledwie cztery dni od rozpoczęcia projektu Mistfall na wspieram.to, a już wiemy, że zostanie on z pewnością ufundowany. Pytaniem pozostaje więc tylko jakie cele dodatkowe uda się zrealizować. Planowany jest szereg dodatkowych elementów, które wzbogacą polską wersję gry.

 

Więcej 0

Lacerta wyda grę karcianą „Oh my Goods”

Data: 2016-01-11 Agata Freindorf

Wydawnictwo Lacerta nie zwalnia tempa w swoich planach wydawniczych na rok 2016. Do wcześniej już zapowiedzianych trzech tytułów z ostatniego Essen, Flick’em up, Mombasy i Grand Austria Hotel, dołączyła niewielka karcianka Oh My Goods (polskiej nazwy jeszcze nie ustalono).

Więcej 0

Planszóweczka.pl od dziś pod szyldem Lacerty

Data: 2016-01-07 Robert Deninis

Nowy rok jak zwykle przynosi zmiany, również na rynku gier planszowych. Planszóweczka.pl zmienia właściciela i przechodzi pod szyld Lacerty. 

Więcej 0

Mistfall na wspieram.to

Data: 2016-01-07 Robert Deninis

Polskie wydawnictwo Games Factory Publishing po raz kolejny planuje wydać grę przy współudziale graczy poprzez platformę crowdfundingową wspieram.to. Ich poprzednie projekty (Roll for the galaxy, Namiestnik, Dominion) zakończyły się dużym sukcesem.

Więcej 1

Plany wydawnicze Rebela na 2016 r.

Data: 2016-01-01 Robert Deninis

Wydawnictwo Rebel zaprezentowało listę kilkunastu gier, które ukażą się ich nakładem w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Tytuły są na tyle zróżnicowane, że zarówno fani gier lżejszych, imprezowych czy cięższych tytułów znajdą coś dla siebie.

Więcej 0

Simurgh już niedługo na wspieram.to

Data: 2015-12-20 Robert Deninis

W styczniu na wspieram.to ukaże się projekt gry o prawdziwych smokach. Simurgh od wydawnictwa NSKN osiągął sukces na Kickstarterze, gdzie zebrał więcej niż 80,000 $, wspierany przed ponad 1000 osób. Być może już wkrótce będziemy mogli cieszyć się polską wersją tego tytułu – wszystko zależy od Was.

Więcej 0

ŚGP #27

Data: 0000-00-00 Marcin Korzeniecki

Ocalały mieszkaniec moskiewskiego metra obserwuje sytuację z okładki 27 numeru Świata Gier Planszowych. A magazyn poświęcony podsumowaniom 2012 roku. Przekonajcie się sami, jakie gry zdobyły uznanie graczy.

Więcej 0

Napisz do nas