ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

antyszczepionkowcy.biz - satyryczna gra karciana

Data: 2019-03-15 Robert Deninis

Już 16 marca na platformie PolakPotrafi.pl wystartuje kampania, której celem jest wydanie satyrycznej gry karcianej antyszczepionkowcy.biz

Gra powstała przy konsultacji merytorycznej lekarzy i naukowców, żeby walczyć ze szkodliwymi teoriami spiskowymi szerzącymi się wokół tematyki szczepień. Honorowy Patronat nad grą objął Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Dolnośląska Izba Lekarska. Dodatkowo, za każdy sprzedany egzemplarz gry zakupimy jedną szczepionkę w ramach akcji charytatywnej!

 

Antyszczepionkowcy.biz

Chcesz zarobić łatwe pieniądze? Zdobyć sławę? Zostać guru? Nie masz w sobie za grosz moralności? Dobrze się składa!
Antyszczepionkowcy.biz w prosty i przyjemny sposób nauczą Cię, jak zrealizować swoje cele, a przy okazji rozwiązać problem globalnego przeludnienia.

Antyszczepionkowcy.biz to autorska gra karciana dla 2 do 4 osób. Podczas trwającej od 15 do 45 minut dynamicznej rozgrywki gracze wcielają się w rolę hochsztaplerów rywalizujących o fotel Pierwszego Prezesa Naczelnej Izby Antyszczepionkowej. Żeby uzyskać ten tytuł inwestują w bezużyteczne Produkty i starają się zdobywać Wpływy. W drodze do zwycięstwa mogą im przeszkodzić jedynie choroby, które wraz z ich działaniami stają się coraz bardziej niebezpieczne! W grze znajduje się talia 88 dwufunkcyjnych kart, specjalna plansza Globalnego Wskaźnika Odporności oraz 5 kart ustaw. 

Proste zasady dla początkujących, różne strategie dla zaawansowanych, dużo śmiechu dla wszystkich!

Więcej informacji znajdziecie na stronie https://antyszczepionkowcy.biz/ oraz na platformie PolakPotrafi.pl

Skomentuj jako pierwszy