ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Bebok 8

Data: 2017-10-14 Robert Deninis

Woźnica zatrzymał dyliżans pod budynkiem Domu Kultury. Potężna, włochata postać wygramoliła się z pojazdu i poprawiła swój monokl.
- Wspaniale! To miejsce jest idealne na moją ekstrawagancką wystawę!
Bebok przytrzymał cylinder, bo jesienny wiatr wiał dosyć mocno. Mimo niesprzyjającej pogody na ustach stwora gościł jednak serdeczny uśmiech...

11 i 12 listopada 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 przy ul. Powstańców Warszawskich 12 w Bytomiu odbędzie się ósma edycja konwentu Bebok - śląskie dni z grami fabularnymi i planszowymi.

Bebok

Tym razem Bebok przeniesie uczestników w przełom XIX i XX wieku i tajemniczy klimat znany z opowiadań o Sherlocku Holmesie, filmów noir, czy też świata mitów Cthulhu. Tradycyjnie, w programie imprezy znajdują się gry planszowe, sesje RPG i różne konkursy, ale planowane są także rozmaite warsztaty i pokazy tematyczne. Część atrakcji i konkursów będzie wprost dostosowana do młodszych uczestników.

Pierwszy i drugi dzień Beboka zaczyna się o 10:00 i kończy o 19:00. Wejście na konwent jest darmowe dla Mistrzów Gry oraz osób prowadzących atrakcje.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony internetowej, fanpage'a oraz strony wydarzenia na Facebooku. Znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje i aktualności związane z Bebokiem.

Skomentuj jako pierwszy