ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Cthulhu: Rise of the Cults

Data: 2018-01-11 Robert Deninis

Gdy piszę te słowa, do startu kampanii mającej na celu wydanie polskiej wersji nowej gry Krzysztofa Wolickiego Cthulhu: Rise of the Cults, pozostało 15 godzin. W trakcie lipcowej zbiórki na Kickstarterze, do pełnego ufundowania wystarczyło 3 godzin, a wydanie wersji angielsko- i niemieckojęzycznej wsparło blisko 800 osób.

Czy kult Wielkich Przedwiecznych jest równie silny w Polsce i gra wydawnictwa RedImp odniesie podobny sukces na wspieram.to? Przekonamy się już jutro.

Zarówno wydawnictwo RedImp, jak i autor - Krzysztof Wolicki, znani sią już dobrze polskim graczom dzięki takim tytułom jak: Pan Lodowego Ogrodu, Achaja, Martians: A story of Civilization. Wszystkie z nich zostały z sukcesem ufunfowane na platformie wspieram.to.

Celem najnowszego projektu jest ufundowanie polskiej wersji językowej dla gry Cthulhu: Rise of the Cults, która została wydana w wersji angielsko-niemieckiej dzięki wsparciu ludzi z całego świata. Teraz kolej na wspierających z Polski, którym wydawca ułatwił podjęcie decyzji dorzucając na starcie dodatkowe karty ufundowane w ramach akcji prowadzonej na Kickstarterze oraz obniżył cenę gry poprzez przesuniecie do dodatków znaczników 3D oraz customowych kości, jakie by oferowane razem z grą (czyli jeżeli nie macie potrzeby upiększać swojej gry możecie ją kupić po prostu taniej).

Dodatkowa informacja dla wspierających z KS oraz tych, którzy zakupili grę anglojęzyczną w jakiś sklepach. Instrukcję oraz karty w wersji polskiej otrzymacie bezpłatnie, kiedy gra się ufunduje. Jest to dobra okazja, aby w miarę Waszych możliwości promować projekt, co zwiększy szansę na jego ufundowanie. 

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę kampanii na platformie wspieram.to.

Skomentuj jako pierwszy