ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

KONKURS ŚWIĄTECZNY

Data: 2016-12-31 Marcin Korzeniecki

Gwiazdka już za pasem, a za gwiazdką pędzi nowy rok!

Ponieważ w okresie świątecznym człowiek cierpi na nadmiar wolnego czasu mamy dla Was konkurs wymagający przyjemnego zaangażowania. 

O co chodzi?
Otóż mili Czytelnicy, prosimy byście napisali opinie do gier w katalogu. Jeśli macie jakieś ulubione tytuły wystawcie im dobrą notę i napiszcie dlaczego tak je doceniliście. Jeśli jakaś gra nie przypadła Wam do gustu, umotywujcie dlaczego. Każda merytoryczna opinia się liczy i zwiększa Wasze szanse na wygranie gry.

Wspomniałem o grze do wygrania?
Przepraszam, pomyliłem się. Mamy dla Was kilka gier, które rozlosujemy pośród osób biorących udział w konkursie.

Wydawnictwo MDR przygotowało dwie gry ilustrowane przez znanego rysownika Andrzeja Mleczkę:

Grunt to zdrowie

GRUNT TO ZDROWIE
Godzina 5, minut 30, a w kolejce dzikie tłumy. Myślałeś, że przed bladym świtem to właśnie ty pierwszy przywitasz się z panią w rejestracji? Nic z tych rzeczy! Pozostali pacjenci tylko czekają na twój błąd, aby wyprzedzić cię w drodze do specjalisty. Masz owsiki, łupież, a może haluksy? Zawsze chciałeś wyleczyć się ze swoich dolegliwości? Weź udział w zabawie, w której twoja spostrzegawczość jest tak samo ważna jak planowanie. Grunt to zdrowie, a to właśnie twoje zdrowie jest w tej rozgrywce najważniejsze.

Gierki małżeńskie
 

GIERKI MAŁŻEŃSKIE
Wiecie o sobie wszystko? Jesteście parą idealną? Porozumiewacie się bez słów? Czy tworzycie zgrany zespół? Sprawdźcie się w rozmaitych zadaniach i porównajcie z innymi parami. Udowodnijcie sobie nawzajem, że jesteście dla siebie stworzeni. Przed wami dziesiątki zadań i wyzwań, którym możecie stawić czoło tylko we dwoje!

Fabryka Kart Trefl Kraków ufundowała pięknie ilustrowaną i ekskluzywnie wydaną talię kart z świątecznymi motywami. Kart specjalnie przeznaczonych na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Doskonały prezent dla najbliższych. Zawiera dwie talie najwyższej jakości kart do gry z świątecznymi ilustracjami autorstwa Joanny Koruś.

Talia świąteczna

Jak już wyczyścicie stół z wigilijnych potraw, znajdzie się miejsce na planszę lub karty. Konkurs zaczyna się w momencie publikacji tej informacji. Od teraz do końca 2016 roku (czyli do 31.12.2016 r. godz. 23:59), każda merytoryczna opinia bierze udział w losowaniu nagrody. Więcej opinii, to większa szansa na wygraną. Ale nie idźcie na łatwiznę - jednozdaniowce typu "super gra, polecam" nie będą uwzględniane.

Losowanie nagród i ogłoszenie wyników odbędzie się w styczniu 2017 roku.

Pamiętajcie - Wasze opinie przydadzą się innym w dokonaniu najlepszego wyboru.

Skomentuj jako pierwszy