ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Kosmiczne natarcie! Czy to już koniec bohaterów?

Data: 2017-11-07 Robert Deninis

Sytuacja jest poważna. Sprawozdania dziennikarzy mówią jednoznacznie - statek obcych rozbił się w Arkadii! Twarde lądowanie sprawiło, że w pikselowym świecie Boss Monstera zawrzało. Ufolodzy głowią się: czy to początek kłopotów na szerszą skalę, czy bohaterowie zdołają odeprzeć zmasowany atak mocarnych bossów z kosmosu?

Boss Monster: Twarde lądowanie

Twarde lądowanie to rozszerzenie do Boss Monstera, gry karcianej, w której gracze wcielają się w czarne charaktery rodem z retro gier wideo - bossów i za pomocą przemyślnych pułapek walczą z zacnymi bohaterami. Dodatek wprowadza do gry nowy rodzaj skarbu - artefakt obcych oraz nowych bohaterów, którzy pragną go zdobyć. Co ważne, pozwala zwiększyć maksymalną liczbę graczy z czterech do pięciu lub sześciu. Można go wykorzystać grając zarówno w tytuł Boss Monster, jak i w Boss Monster. Następny poziom. Karty, utrzymane w charakterystycznym, pikselowym stylu, pełne są zabawnych odniesień do popkultury.

Dodatek ukazał się pod koniec października (można go było po raz pierwszy zobaczyć na Targach Książki w Krakowie). Właśnie trafia na sklepowe półki.

Skomentuj jako pierwszy