ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Monolit Arena już 24 października

Data: 2018-10-07 Robert Deninis

Premiera nowej gry Michała Oracza Monolith Arena już 24 października na Essen Spiel 2018, w angielskiej, polskiej i niemieckiej wersji językowej. Jeżeli jednak nie wybieracie się na targi, to możecie kupić w trwającej właśnie przedsprzedaży i zgarnąć dedykowaną matę z ilustracją Josu Solano.

Monolith Arena - taktyczna gra fantasy

Monolith Arena

Pradawne Monolity, starsze od najstarszych kronik i pieśni. Święte kamienie, które zawsze są głodne krwi Czempionów toczących na nich swe potyczki.

Gdy tylko na niebie pojawia się krwawa kometa, we wszystkich krainach świata najlepsi Czempioni gromadzą się na arenach, by wziąć udział w śmiertelnych igrzyskach. Kimkolwiek byś nie był, jak odległy, egzotyczny czy nieznany nie byłby twój lud, masz prawo przybyć ze swoją drużyną i rzucić wyzwanie Czempionom areny.

Zwyciężaj ku chwale swojej, twoich władców i bogów, ku chwale mocy Monolitu - lub ustąp miejsca lepszym od siebie.

Monolith Arena - zawartość pudełka

Monolith Arena to szybka, taktyczna gra fantasy dla 2-4 graczy, w której gracze toczą potyczki na arenie pomiędzy Czempionami różnych frakcji. Zadaniem graczy jest atak na Sztandar frakcji przeciwnika. Wygrywa gracz, który sprowadzi liczbę punktów Wytrzymałości Sztandaru przeciwnika do zera.

Zaprojektowana została przez Michała Oracza, twórcę Neuroshimy HEX!, This War Of Mine i Cry Havoc. Producentem i wydawcą gry jest Portal Games, wydawca Robinsona Crusoe, Osadników: Narodziny Imperium oraz Detektywa: Kryminalnej Gry Planszowej.

O Monolith Arena można dowiedzieć się więcej na oficjalnej stronie WWW: monolitharena.com/pl

Monolith Arena - mata do gry

Gra dostępna jest w przedsprzedaży w Sklepie Internetowym Portal Games wraz z dodatkową matą z unikatową ilustracją: portalgames.pl/sklep/pl/monolith-arena-503.p.html

Skomentuj jako pierwszy