ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Nadszedł Gniew i Apokalipsa

Data: 2018-09-04 Robert Deninis

I tak oto dotarliśmy na kraniec czasu. Ludzkość opanował Grzech. Głód i Zaraza pochłonęły wszystko, co żywe, a Wojna i Śmierć zebrały swoje żniwo. Świat ogarnął Gniew i Apokalipsa.

29 sierpnia 2018 swoją polską premierę miały dwa rozszerzenia do stworzonej przez Erica Langa i zilustrowanej przez Adriana Smitha gry The Others: Gniew oraz Apokalipsa. Pozwolą one graczom ponownie wcielić się członków drużyny F.A.I.T.H. i stawić czoła Grzechowi Gniewu oraz z mierzyć się z Apokalipsą i jego czterema demonicznymi jeźdźcami.

W rozszerzeniu Gniew, gracz kontrolujący stronę Grzechu zyskuje nowe możliwości - jest on całkowicie skoncentrowany na walce z grupą F.A.I.T.H. Każda jego umiejętność, każda karta Grzechu jest silnie powiązana z walką w grze. Dodatkowe obrażenia, szybsze poruszanie się potworów, czy też nawet poświęcanie własnych abominacji dla większego celu, to właśnie to, czego możecie spodziewać się po Gniewie.

Z kolei Apokalipsa to czas na starcie z ostatecznym wrogiem. Drużynie F.A.I.T.H. przyjdzie zmierzyć się z Apokalipsą i czterema demonicznymi jeźdźcami, Głodem, Zarazą, Wojną oraz Śmiercią. Całkowicie nowy scenariusz, pozwoli przeżyć wyjątkową przygodę. Doświadczenie wynikające ze świeżego podejścia, znajdującego się w „Czasie Końca" pozwoli graczowi grającemu Grzechem na dominacje miasta. Od tej pory zasoby Haven będą należeć do Grzechu, to on będzie mógł korzystać z akcji miasta, tak jak do tej pory robiła to grupa F.A.I.T.H! Nadchodzi czas, w którym miasto Haven odwróci się od swoich wybawicieli i zacznie służyć Grzechowi.

źródło: strona internetowa wydawnictwa Portal Games

Skomentuj jako pierwszy