ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Nowe komiksy paragrafowe od FoxGames

Data: 2018-09-04 Robert Deninis

Podczas Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi odbędzie się premiera dwóch kolejnych komiksów paragrafowych od wydawnictwa FoxGames

"Porwanie" to licząca 160 stron opowieść dla starszych graczy, w której tajemnicze porwanie córki policjanta to dopiero początek mrocznej historii z pogranicza thrillera i horroru.

"Sherlock Holmes: Pojedynek z Irene Adler", to drugi z serii komiks paragrafowy z udziałem Sherlocka Holmesa, w którym popularny detektyw z Baker Street zmierzy się ze swoją konkurentką, w pościgu za złoczyńcą.

Sherlock Holmes: Pojedynek z Irene Adler

Sherlock Holmes: Pojedynek z Irene Adler

Irene Adler otwiera w Londynie swoją własne biuro detektywistyczne. Gdy Sherlock Holmes się o tym dowiaduje, reaguje jak zawsze ze spokojem, ale czy nie powinien jednak potraktować swojej konkurentki poważnie? Niebawem znajdzie odpowiedź na to pytanie, ponieważ właśnie doszło do pewnego zabójstwa i do porwania.Wciel się w postać Holmesa lub Adler i rozwiąż te sprawy.

Graj sam lub rzuć wyzwanie drugiemu czytelnikowi. Staraj się być jak najlepszym detektywem, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!W tym komiksie na graczy czeka wielka niespodzianka. Daje on możliwość rywalizacji w dwie osoby – pierwsza wciela się w postać Sherlocka, a drugiej przyjdzie pokierować działaniami Irene Adler. Pojedynek oferuje przejście komiku na dwa odmienne sposoby – zwycięży osoba, która jako pierwsza złapie złoczyńcę!

Autor: CED
Ilustracje: CED

Porwanie

Porwanie

Tajemnicze porwanie córki policjanta to dopiero początek mrocznej opowieści z pogranicza thrillera i horroru. Nieznani sprawcy wysyłają list z żądaniem okupu, który główny bohater musi osobiście dostarczyć do tajemniczego domostwa. Jak się później okaże, skrywa ono wiele sekretów, przy których porwanie wydaje się być niewinną zabawą. W tej opowieści dla starszych graczy, zło wydaje się czaić za każdym rogiem, a mroczna atmosfera wprost wylewa się z komiksu.

Autor: Manuro
Ilustracje: MC

źródło: strona internetowa wydawnictwa FoxGames

Skomentuj jako pierwszy