ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Orlean: Handel i Intryga, Inwazja na wspieram.to

Data: 2017-04-17 Barbara Kolęda

Na wspieram.to ruszyła kampania wydawnictwa Baldar. Tym razem macie okazję przyczynić się do wydania dwóch dodatków do gry Orlean: Handel i Intryga, Inwazja.

Gra Orlean to tytuł strategiczny dla 2-4 graczy, w którym, przenosząc się do centralnej Francji okresu średniowiecza, będziecie zabiegali o powiększenie swoich wpływów. Wykorzystacie w tym celu wszystkie możliwe sposoby, a pomogą Wam w tym wynajęci: farmerzy, naukowcy, budowniczy, kupcy, rycerze, mnisi. Będziecie mnożyli swoje bogactwa i wpływy: rycerze ochronią Wasze ekspedycje, cieśle zbudują domy handlowe, dzięki mnichom i ich wiedzy dokonacie cudów w nauce...

Wasz egzemplarz gry Orlean macie teraz okazję wzbogacić o dwa dodatki:

  • Orlean Inwazja, w którym po wielu latach pokoju i dostatku, miasto musi zmierzyć się z nadchodzącą zawieruchą, bowiem zagrażają mu najeźdźcy. Nadszedł czas, by porzucić spory i połączyć siły, by bronić Orleanu... Będziecie mieli okazję zmierzyć się z aż 6 nowymi, regrywalnymi scenariuszami, w tym jednym kooperacyjnymi i kilkoma w wariancie solo.
  • Orlean Handel i Intryga oferuje zupełnie nowy sposób zdobywania punktów zwycięstwa. By je zyskać będziecie zmuszeni wyruszyć w daleką podróż, aby dostarczyć dobra do wybranych miast. Ale to nie wszystko - aby poczuć smak zwycięstwa, musicie być też szybsi od innych kupców.

Kampania trwa do 10 maja, a dodatki otrzymacie za wsparcie już od 184 zł.

Skomentuj jako pierwszy