ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Ostatni z Siedmiu - Event Władca Pierścieni Gra Karciana na Pyrkonie 2018

Data: 2018-04-25 Robert Deninis

W ciągu swojej blisko pięcioletniej działalności, członkowie inicjatywy PAK, czyli Władca Pierścieni LCG Polskie Autorskie Karty, nie tylko stworzyli ogrom fanowskich materiałów do swojej ukochanej gry (kilkaset kart opartych na własnych pomysłach, dwa autorskie scenariusze oraz liczne profesjonalnie przygotowane proxy), ale także z powodzeniem organizują największe w naszej części Europy eventy poświęcone tej karciance.

Jedne z największych imprez, na stałe wpisały się już w program Festiwalu Fantastyki Pyrkon, nikogo więc nie zdziwi fakt, że  i w tym roku Drużyna PAK zaprasza do Poznania na wyjątkowe wydarzenie poświęcone karciance LCG z uniwersum Śródziemia - Event Ostatni z Siedmiu.

Ostatni z siedmiu - event

W tym roku los związał nas z Frodem i Jedynym Pierścieniem oraz obietnicą podróży po nieznanych wodach Morza Belegaer. Przewodni scenariusz z rozszerzenia Szara Przystań pozwoli wprowadzić uczestników w niezwykłą opowieść naszego autorskiego scenariusza pt. Ostatni z Siedmiu. Po Ryzykownym Zwiadzie z 2017 roku, będzie to druga w pełni samodzielna karciana przygoda do rozegrania stworzona przez PAK.

Prócz możliwości pogrania we wspólnym gronie, miłych dysput o świecie Mistrza Tolkiena i nie tylko, przygotowaliśmy mnóstwo niesamowitych atrakcji. Rozstrzygnięte zostaną konkursy, rozdamy liczne fanty oraz kart promocyjnych! Wkrótce zostanie ogłoszony kolejny konkurs na krótki utwór literacki poświęcony Śródziemiu ─ nagrodę główną w postaci figurki POP czarodzieja Gandalfa ufundował sklep Pop! Vinyl. Szczegółów szukajcie na facebook.com/wplcg

Dzięki szczodrości sponsorów (m.in. Druga Era, Crazy Lab.eu, Pop! Vinyl) oraz naszym skromnym sakiewkom przygotowaliśmy praktyczne i cieszące oko fanty: smycze, przypinki, breloczki czy płócienne woreczki. W zanadrzu mamy również kilka innych niespodzianek!

PAK fanty

PAKujcie karty i widzimy się w Poznaniu!
Drużyna PAK WP LCG


Informacje praktyczne:

Data: 19 maj 2018 (sobota)

Miejsce: Pyrkon 2018, Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 7

Start: 11:00

Strona wydarzenia: www.facebook.com/events/554319178259509

Patroni medialni:

Przystanek Planszówka, Goniec Rohański, Board Times, Świat Gier Planszowych, Blog Na Wolny Czas.

Wsparli nas:

Okiem Power Milka, Poznańskie Towarzystwo Miłośników Śródziemia - „Drużyna Pyrlandii”, Tolkien-World.pl, Stowarzyszenie Miłośników Śródziemia ENNORATH.pl, Elendilion Tolkienowski Serwis Informacyjny, Śródziemie Wiki.

W tym roku ilustracje przygotowali:

Daria Słowińska-Kettner (www.facebook.com/dariaslowinskakettner)

Sara Urbańczyk (Facebook: Bazgroły Tupacza)

Paweł Hudeczek (www.facebook.com/DAObiwan)

Kontakt:

Marcin 'Lekt' Wiatrak

facebook.com/wplcg
@wplcg

e-mail: lotrlcg@wp.pl

Skomentuj jako pierwszy