ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Październikowe nowości z MDR

Data: 2018-09-04 Robert Deninis

Znakiem rozpoznawczym gier ukazujących się "pod szyldem" wydawnictwa MDR są ilustracje Andrzeja Mleczki i w przypadku nadchodzących nowości fani rysownika nie będą zawiedzeni. Zmieni się natomiast nieco grupa docelowa, do której skierowane będą nowe tytuły MDR-u, bowiem "Kurza stopa", "Psia kość" i  "Motyla noga" to gry dla graczy w wieku 6+, które oprócz zapewnienia rodzinnej rozrywki, mają także rozwijać wyobraźnię, percepcję i koordynację wzrokowo-ruchową oraz ćwiczyć refleks i spostrzegawczość w różnorodny sposób. Czy to się uda, przekonamy się już w październiku.

Kurza stopa

Kurza stopa

Robaczki opanowały podwórko i bawią się z kurką w ciuciubabkę. Tak dalej być nie może! Pomóż kurce wyłapać robaczki, bo sama sobie nie radzi. W odpowiednim momencie krzycz: „Kurza stopa!”, aby zgarnąć je wszystkie ze stołu. KURZA STOPA! to gra dla całej rodziny; liczą się w niej refleks i spostrzegawczość.

Psia kość

Psia kość

Piłka, miska, poduszka, skarpeta i kapcie... Rozpoczęło się niezwykłe polowanie na psie skarby! Wskaż psa, który jest najszybszy, i w nagrodę zdobywaj punkty. Krzycz: „Psia kość!”, gdy zobaczysz psa z kością, i wygraj grę. PSIA KOŚĆ! to gra dla całej rodziny; liczą się w niej refleks i spostrzegawczość!

Motyla noga

Motyla noga

Motyl urządził kotu szalony rajd po łące. Wytęż zmysł obserwacji, prześledź drogę motyla i wskaż, na czym usiądzie.  Krzycz: „Motyla noga!”, gdy zobaczysz, że kot złapał motyla. MOTYLA NOGA! to gra dla całej rodziny; liczą się w niej refleks i spostrzegawczość!

informacja prasowa

Skomentuj jako pierwszy