ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Pewnego razu

Data: 2018-07-01 Robert Deninis

Twoje dziecko nie chce spać? Zagrajcie w grę Pewnego Razu.

Jak to? Granie przed zasypianiem? Jak najbardziej, bo to jest gra w opowiadanie bajek. Znajdźcie piżamę, umyjcie zęby, przytulcie misia! Jesteście gotowi? Zaczynamy wspólną podróż do krainy zamków, wróżek, robotów i rakiet...

Pewnego razu

Pewnego razu to zabawa w wymyślanie wspólnych bajek za pomocą obrazków. Rozwija wyobraźnię i kreatywność, inspirując do układania opowieści - nie tylko tych na dobranoc. Za każdym razem będą one inne, niepowtarzalne, gdyż będą się składać się z mniejszej lub większej liczby obrazków.

W tej grze wygrywają wszyscy, a nagrodą jest wspólnie wymyślona opowieść oraz chwile, które spędzicie razem. Gra Pewnego razu to zaproszenie do wspólnego odkrywania krainy wyobraźni, z której już niedaleko do krainy snów...
 
Dodruk w odświeżonej szacie graficznej to odpowiedź na setki maili i telefonów, które wydawnictwo Hobbity otrzymało w sprawie wznowienia tej wyjątkowej gry. W wielu rodzinach gra zyskała status kultowej, gdyż od wielu lat wspiera rodziców w wyciszaniu dzieci przed snem, stając sie codziennym, wieczornym rytuałem w wielu domach.

Pewnego razu - zawartość

Gra planszowa Pewnego razu stymuluje sferę poznawczą, emocjonalną i motoryczną u dziecka. Promuje rodzicielstwo bliskości i dostarcza pozytywnych emocji. Jej niezwykle staranne wykonanie i ładny wygląd wpływają na kształtowanie się poczucia estetyki już małych dzieci.

Pozostałe atuty gry Pewnego razu:

  • uczy formułowania myśli:
  • idealna dla dzieci, które z trudem akceptują przegraną
  • pozwala czerpać radość z bycia razem
  • gra nie zawiera żadnych plastikowych elementów

"Pewnego razu" zdobyła główną nagrodę Komitetu Ochrony Praw Dziecka w kategorii Zabawki dla dzieci w wieku 3 - 7 lat.

Szukajcie "Pewnego razu" w dobrych sklepach z grami i księgarniach.

źródło: informacja prasowa

Skomentuj jako pierwszy