ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Planszówki w Arenie Gliwice

Data: 2019-02-16 Robert Deninis

W dniach 30-31 marca 2019 zapraszamy na dwudniowy Festiwal Gier Planszowych w Arenie Gliwice.

Festiwal jest skierowany zarówno do tych, którzy dopiero odkrywają radość płynącą ze wspólnego spotkania przy planszówkach, jak i do doświadczonych graczy.

Planszówki w Arenie Gliwice

Katowicka kawiarnia z grami planszowymi Ludiversum ponownie zaprasza na Górny Śląsk wszystkich miłośników gier planszowych. 

Po jesiennym sukcesie organizowanych przez nich Planszówek w Spodku (w wydarzeniu wzięło udział 13 wystawców oraz 2300 uczestników) na wiosnę organizują kolejny duży festiwal gier planszowych - tym razem będą to Planszówki w Arenie Gliwice w weekend 30-31 marca 2019.

Podobnie jak poprzednio, celem festiwalu jest zaprezentowanie gier planszowych jako ciekawej formy rozrywki oraz sposobu na spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Festiwal skierowany jest do każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie w grach. Przez dwa dni (sobotę i niedzielę) każdy będzie mógł przyjść i zagrać w dostępne w wypożyczalni gry - zarówno zaawansowani gracze, jak i początkujący, odkrywający dopiero radość płynącą z planszówek, znajdą tu gry, przy których będą się dobrze bawić. 

Na uczestników Planszówek w Arenie Gliwice czekać będą atrakcje w postaci biblioteki wyposażonej w 500 gier, pomocnych animatorów tłumaczących zasady, wspaniałych współgraczy i doskonałej zabawy. Będzie można też spotkać wydawców z różnych zakątków Polski, poznać ich nowe tytuły, a nawet zakupić je do swojej kolekcji. Będzie można też zagrać w najciekawsze prototypy początkujących autorów. W planach są również turnieje oraz sesje RPG. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, gdyż planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi.

Najważniejsze informacje: 

WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/1013284798795761/

DATA FESTIWALU: 30-31 marca 2019

GODZINY FESTIWALU:
Sobota 10.00-20.00
Niedziela 10.00-18.00

MIEJSCE: Arena Gliwice, ul. Akademicka 50, Gliwice

BILETY:
- 1-osobowe: 1-dniowy: 15 zł / 2-dniowy: 20 zł
- rodzinne: 1-dniowy: 30 zł / 2-dniowy: 40 zł 

(Jeden bilet rodzinny uprawnia do wejścia 2 osoby dorosłe + dowolną liczbę dzieci poniżej 13. roku życia).

źródło: informacja prasowa

Skomentuj jako pierwszy