ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Portal Games na Pyrkonie 2019!

Data: 2019-04-21 Robert Deninis

Zapraszamy wszystkich fanów fantastyki, gier i planszówek na największy polski konwent – Pyrkon!

Na Pyrkonie Portal Games będzie miał swoje stoisko w strefie dla wystawców! Zapraszamy także do Games Roomu, gdzie spotkacie naszych wspaniałych PortalGamersów, miłych i uczynnych planszówkowiczów, którzy wyjaśnią wam wszelkie zasady naszych gier. Zagracie też w Reykholt, które podczas Pyrkonu będzie miało swoją prapremierę!

Ponadto zagracie w inne nasze nowości, takie jak Zombicide: Zielona Horda, a także będziecie mieli okazję jako pierwsi zagrać przedpremierowo w Akademików – pierwsze rozszerzenie do Monolith Arena!

Ale to nie wszystko, bo Ignacy Trzewiczek przyjedzie na Pyrkon z garścią punktów programu, na które was serdecznie zapraszamy!

Program Portalu na Pyrkonie 2019

Planszówki TV na żywo!

Data sobota, 27 kwiecień 2019, 19:30

Czas trwania 50 min

Miejsce Sala Konkursowa 1

Bloki programowe Blok Gier Bez Prądu – Planszówki

Planszówki TV na żywo na Pyrkonie! Najbardziej interaktywny program o planszówkach w Polsce. Tysiące widzów. Program, który ma odpowiedzi na wszystkie pytania widzów, nawet te top secret. Tym razem na żywo z Pyrkonu, z udziałem specjalnych gości! Szykujcie trudne pytania, nie pozostaną bez odpowiedzi. Zapraszamy do oglądania Planszówek TV na żywo!

20 lat Portal Games w anegdotach i wspominkach

Data sobota, 27 kwiecień 2019, 20:30

Czas trwania 50 min

Miejsce Sala Konkursowa 1

Bloki programowe Blok Gier Bez Prądu – Planszówki

Czy wiecie, że rynek gier planszowych istniał już 20 lat temu? I czy wiecie, że pierwsze gry były robione bardzo chałupniczo? I czy wyobrażacie sobie grupę erpegowców – intelektualistów, tnących elementy do gry piłą? I to w biurze?! Nie? To musicie posłuchać, jak powstała firma Portal Games. Zapraszamy na spotkanie z Ignacym Trzewiczkiem, Michałem Sołtysiakiem i Marcinem Mortką – to będzie lepsze niż niejeden stand up!

Eliminacje do MP 2019 w Neuroshima Hex

Data sobota, 27 kwiecień 2019, 12:00

Czas trwania 3 godziny 50 minut

Miejsce Turnieje Planszówkowe

Bloki programowe Blok Gier Bez Prądu – Planszówki

Polska scena turniejowa Neuroshimy rozwija się dynamicznie, przyciągając coraz więcej graczy, a turnieje eliminacyjne organizowane są praktycznie w każdy weekend na terenie całej Polski. Tak jak w przypadku poprzednich odsłon, także i tym razem gracze staną w szranki o unikatowe nagrody, ale największą nagrodą turniejów eliminacyjnych będzie możliwość wzięcia udziału w finale!

Portal Games bierze udział w akcji Krewni Pyrkonu!

W tym roku możecie na Pyrkonie oddać krew i zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. A czyniąc to, nie tylko ratujecie komuś życie, ale także otrzymacie specjalną Talię Kart Krewni Pyrkonu, w której znajdziecie także karty do Osadników: Narodziny Imperium!

Więcej szczegółów na temat akcji Krewni Pyrkonu możecie znaleźć tutaj:

Talia Kart Krewni Pyrkonu: https://pyrkon.pl/talia-kart-krewni-pyrkonu/

Krewni Pyrkonu: https://pyrkon.pl/krewni-pyrkonu/

Skomentuj jako pierwszy