ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Prawdziwy raj dla hobbystów!

Data: 2018-08-07 Robert Deninis

Już teraz zaplanuj odwiedziny największego festiwalu gier, planszówek i modelarstwa w Europie! Targi modell-hobby-spiel organizowane są w Lipsku, mieście oddalonym zaledwie 200 km od granicy z Polską, na jednych z najnowocześniejszych terenów targowych na świecie. Ponad 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, 4 hale targowe oraz ponad 650 wystawców z 13 krajów czekają właśnie na Ciebie! 

Targi modell-hobby-spielTargi modell-hobby-spiel

Modelowe modele!
Podczas nadchodzącej imprezy swoje produkty i prace zaprezentują m.in. modelarze tworzący modele redukcyjne, kołowe, lotnicze, kosmiczne, okrętowe, figurkowe, odlewnicze, RC, a także dostawcy półproduktów wykorzystywanych do tworzenia modeli i całych makiet.

Targi modell-hobby-spiel

Zrób to sam!
Fani kreatywnego spędzania wolnego czasu będą mieli szansę na zdobycie wielu inspiracji. Budowa latawca, własnoręczne szycie, tworzenie ceramicznych naczyń, świec, wiklinowych koszy, biżuterii czy realistyczne rysunki – podczas targów modell-hobby-spiel żadne techniki czy triki nie stanowią tajemnicy, a profesjonaliści w przystępny sposób prowadzić będą warsztaty, do udziału w których zaproszeni są wszyscy odwiedzający!

Targi modell-hobby-spielTargi modell-hobby-spiel

Graj! Baw się! Rusz głową! 
Podczas naszego festiwalu zabaw nie może zabraknąć gier planszowych, puzzli, kości, gier logicznych, a wreszcie pluszaków, lalek, klocków czy drewnianych zabawek pobudzających kreatywność! 

Targi modell-hobby-spiel

Technologia w świecie zabawy!
Nie jest tajemnicą, że współczesna technologia nie opuszcza nas na krok w codziennym życiu, nie może być inaczej podczas zabawy. Układ scalony to nieograniczone pole do kreatywności – robotyka, druk 3D, grafika i obróbka zdjęć. Odwiedzających lipskie targi nie ominą inspiracje i nowości z cyberświata. 

Targi modell-hobby-spielTargi modell-hobby-spiel

Pimp your cake! 
Zapaleńcy realizujący swoje pasje w kuchni, tworząc słodkie dzieła sztuki też znajdą coś dla siebie! Specjalny obszar „Pimp your cake!” to prezentacje produktów, które mogą być wykorzystane przy tworzeniu odważnych wypieków, ale także miejsce warsztatów i pokazów związanych z jedynymi w swoim rodzaju wypiekami, „dziełami sztuki cukierniczej”, które będzie można śmiało samemu przygotować we własnej kuchni. 

Targi modell-hobby-spiel

Kibicuj, podziwiaj, dopinguj!
modell-hobby-spiel to również miejsce, w którym rywalizują najlepsi – wyścigi zdalnie sterowanych motorówek, czy modeli latających oraz turnieje miłośników gier planszowych. W duchu rywalizacji pozostaje także rozstrzygnięcie konkursu Graf Ludo na najlepszą grafikę gier planszowych w dwóch kategoriach – grafika do gry dla dzieci oraz grafika do gry rodzinnej. Wszystkie nominowane gry będą prezentowane podczas całej imprezy targowej w obszarze „Graf Ludo”. 

Zapraszamy do zapoznania się z interaktywnym planem hal targów modell-hobby-spiel 2018 http://www.modell-hobby-spiel.de/de/Ausstellerverzeichnis/hallenplan/

Do wspólnej zabawy podczas targów modell-hobby-spiel zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 0 do 100 lat!

Bilety możecie zamówić pod adresem: info@targilipskie.pl, Do Waszej dyspozycji mamy następujące warianty kart wejściowych:
Bilet jednodniowy, normalny - 63,00 zł
Bilet jednodniowy, ulgowy – 45,00 zł
Bilet jednodniowy dla dzieci w wieku 6 - 12 lat – 23,00 zł
Bilet grupowy (od 10 osób) – 45,00 zł/osoba 
Bilet na całe targi, normalny – 130 zł

Godziny otwarcia:
5 i 6 października 10:00 – 18:00
7 października 10:00 – 17:00

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z polskim przedstawicielstwem Targów Lipskich
www.targilipskie.pl

źródło: informacja prasowa

Skomentuj jako pierwszy