ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Program 28. Pionka

Data: 2017-11-09 Robert Deninis

Mamy przyjemność ogłosić program 28 Pionka będzie zawierał następujące punkty:

  • Aukcja Pionka
  • Turniej Diamentów
  • Turniej Neuroshima HEX! 3.0
  • UnPub Polska – Sieć Prototypów
  • Giełda gier
  • Konkurs Zagraj aby wygrać
  • Stoiska wystawców gier!
  • Konkurs Open

Pionek

Aukcja gier

SOBOTA 12:00 oraz NIEDZIELA 12:00

Tradycyjnie Trzewik i Marek poprowadzą absolutnie zwariowaną aukcję gier, w której będziecie mogli licytować gry, których Marek i Trzewik bardzo nie polecają! Wylicytuj grę za 6 złotych i zobacz jaki dziwoląg trafi do Twojej kolekcji!

Turniej Diamentów

Turniej Diamentów

SOBOTA 15:00

Diamenty to nie tylko świetna gra imprezowa, to także świetna okazja na sprawdzenie swoich zdolności blefu, zimnej krwi, pokerowej twarzy i żelaznych nerwów. Zapraszamy na turniej Diamentów!

Turniej Neuroshima HEX! 3.0

Mistrzostwa Polski w Neuroshimie HEx

NIEDZIELA 11:00

Już w styczniu, już na Portalkonie, Mistrzowstwa Polski w Neuroshimę HEX! A tymczasem na Pionku mamy dla Was okazję na zmierzenie się z innymi oraz zapewnienie sobie udziału w mistrzostwach. A oprócz tego wspaniałe nagrody – zapraszamy wszystkich entuzjastów HEXa, nie tylko zawodowców!

UnPub Polska – Sieć Prototypów

Unpub

NIEDZIELA 12:00-16:00

Coś zarówno dla twórców gier, jak i osób poszukujących nowości i nowych wrażeń – kolejna edycja UnPub Polska, czyli inicjatywy mającej na celu ułatwić twórcom dotarcie do niezależnych testerów oraz zaprezentowanie swoich prototypów szerszemu gronu odbiorców, w warunkach polowych. Zapraszamy autorów gier planszowych z prototypami do wspólnego testowania i omawiania swoich projektów.

Więcej szczegółów: Lista prototypów / Zgłoszenia

Giełda gier

Giełda Gier

PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA IMPREZY

Jak zawsze Jacek i jego zespół będą obsługiwali Giełdę gier, na której możecie sprzedać oraz kupić gry używane. Od lat jest to jedna z największych atrakcji Pionka i najbardziej oblegana część hali!

Więcej szczegółów: zapisy on-line

Konkurs Zagraj aby wygrać

PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA IMPREZY

Tradycyjnie będziemy prezentowali gry ufundowane przez sponsorów Pionka. Nie tylko nauczymy Was w nie grać, ale co więcej, zapewnią Wam los w loterii i szansę na wygraną!

Stoiska wystawców gier!

PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA IMPREZY

Pionek od lat pozostaje największą imprezą na południu Polski. Odwiedzi nas 19 wystawców, a na ich stoiskach czeka na Was masa atrakcji w tym promocje, prezentacje nowości, zapowiedzi nowych gier, wszystko czego fan gier planszowych pragnie!

Konkurs Open

PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA IMPREZY

Korytarzowy konkurs Open trwa przez większość Pionka, a jego rozstrzygnięcie następuje pod koniec całej imprezy. Tym razem szukajcie zagadek rozwieszonych na terenie hali, rozwiążcie je, a ci, którzy będą mieli najwięcej poprawnych odpowiedzi, mają szansę na nagrody!

Zapraszamy serdercznie! 
pionek.org

Skomentuj jako pierwszy