ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Przedsprzedaż: Zombicide: Czarna Plaga

Data: 2017-12-06 Robert Deninis

To już pomału staje się tradycją, że na Mikołaja otrzymujemy dobre wieści z wydawnictwa Portal Games, dotyczące polskiej wersji "dużego" tytułu od Cool Mini or Not. Tak jest i w tym roku bowiem...

... Ruszyła przedsprzedaż Zombicide: Czarna Plaga!

Czy trzeba dodawać coś więcej? A jakże! Jeszcze więcej Zombie! Plakat! Zestaw Troy i Zły Troy - dwie unikatowe figurki bohatera lub nekromanty, karta postaci i karty Zombie! Wszystko to tylko w przedsprzedaży Portalu.

Przedsprzedaż rozpoczyna się już teraz, a kończy 25 stycznia, także macie dużo czasu do namysłu - ale nie zwlekajcie, aby nie przegapić swojej okazji - oferta jest limitowana!

Zombicide: Czarna Plaga

Śmierć, krzywda, plaga i wojna to codzienność w tych czasach, ale nic nie przygotowało nas na… Zombie!

Wyłaniają się z głębi lasów i pełzającej mgły. Są pionkami nekromantów, którzy wskazując palcem na wioski i gospodarstwa skazują je na zgubę. Zombie kłębią się wokół nas – zagryzając i rozrywając ludzi na strzępy! A my możemy tylko siedzieć i patrzeć w trwodze, jak nasi martwi przyjaciele powstają jako kolejne stwory…

Zombicide: Czarna Plaga jest grą kooperacyjną, przeznaczoną dla jednego do sześciu graczy, którzy stawią czoła hordom wygłodniałych Zombie, kontrolowanych przed mechanikę gry. Każdy z graczy kontroluje od jednego do sześciu Ocalałych, w atakowanym przez Zombie świecie fantasy. Cel jest prosty – wypełnijcie cele Misji, przeżyjcie i zabijcie tyle Zombie, ile tylko zdołacie!

Stwory są powolne i przewidywalne, ale jest ich mnóstwo. Uważajcie na Abominacje i Nekromantów! Ocalali używają wszystkiego, co wpadnie im w ręce, byle tylko zgładzić Zombie. Im lepsza broń, tym więcej trupów i więcej Zombie, zwabionych zapachem świeżej krwi!
Ocalali mogą wymieniać między sobą ekwipunek, a gracze dzielić taktykami. Tylko ścisła współpraca umożliwia wypełnienie celów Misji i przeżycie kolejnego dnia. Potyczki z Zombie to świetna zabawa, ale musicie również ratować innych Ocalałych, znaleźć pożywienie i broń, zgłębiać sekrety Nekromantów i wiele, wiele więcej!

Po doświadczeniach zdobytych w Zombicide: Czarna Plaga, wasza paczka stanie się najlepszą drużyną do eksterminacji Zombie!

Zombicide: Czarna Plaga

Zombicide: Czarna Plaga

Autorzy gry: Raphaël Guiton, Jean-Baptiste Lullien, Nicolas Raoult
Wiek: 14+
Liczba graczy: 1-6
Czas gry: 60 minut

Premiera gry: 1 kwartał 2018 roku

Zombicide: Czarna Plaga - przedsprzedaż

Zamów w przedsprzedaży i zgarnij dodatkowo plakat oraz unikatową postać Troya i Złego Troya (2 figurki, karta postaci i zestaw kart Zombie)!

Troy and Evil Tory

źródło: strona internetowa wydawnictwa Portal

Skomentuj jako pierwszy