ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Pyrkon robią najlepsi!

Data: 2019-03-18 Robert Deninis

Niemalże każdy konwent tworzony jest przez pasjonatów. Nie inaczej jest z organizatorami Festiwalu Fantastyki Pyrkon. W ich szeregach także roi się od ludzi napędzanych pasją, którzy chcą się nią dzielić z całym światem. Dlatego właśnie partnerem Pyrkonu został Instytut Gier i Zabaw!

INSTYTUT GIER I ZABAW NA PYRKONIE

Instytut Gier i Zabaw

Z przyjemnością uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzamy, że za organizację tegorocznego Games Roomu odpowiadać będzie niesamowity Instytut Gier i Zabaw, który już od dekady zajmuje się rozpowszechnianiem gier planszowych i to nie tylko jako świetnej formy na spędzanie wolnego czasu, ale również jako fenomenalnego narzędzia wykorzystywanego nawet podczas szkoleń.

Paweł Kurnatowski

Inicjatorem projektu Instytutu Gier i Zabaw jest Paweł “Pablo” Kurnatowski, związany z Pyrkonem już od dziewięciu lat. Zgromadził wokół siebie grupę zaangażowanych i pełnych pasji ludzi, którzy – jak i on – chcą, by świat poznał nie tylko frajdę, ale również korzyści płynące z gry w planszówki. Mamy pewność, że oddajemy was w dobre ręce!

CO W GAMES ROOMIE PISZCZY?

Games Room na Pyrkonie

Games Room to miejsce, którego nie możecie ominąć podczas tegorocznego Pyrkonu! To tutaj bezpłatnie wypożyczycie przeróżne gry planszowe i wraz z przyjaciółmi spędzicie nad nimi niezapomniane chwile. Mnogość dostępnych w wypożyczalni tytułów pozwoli wam nie tylko zagrać w ulubioną grę, ale także przetestować dostępne nowości. Nie bójcie się sięgać po nieznane! Animatorzy z chęcią przybliżą wam zasady poszczególnych gier.

Wielbicieli planszówek zapewne ucieszy informacja, że tegoroczny Games Room będzie dwa razy większy! W końcu to jeszcze więcej przestrzeni do wspólnej zabawy. Dodatkowo – z myślą o większych grupach – na antresoli wydzieliliśmy Strefę Dywanową, gdzie znajdziecie miejsce do gry nawet w kilkunastoosobowym gronie.

Jak co roku, tak i teraz, Games Room będzie czynny od piątku, od godziny 12:00 aż do zamknięcia bram Pyrkonu w niedzielę o 18:00. Tak, również nocą!

Skomentuj jako pierwszy