ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

RZUĆ KOSTKĄ - 9/10 Grudnia

Data: 2017-12-06 Carlos Pyrcz

Flagowa impreza GameTrollTV - Rzuć Kostką znowu nadchodzi. W najbliższy weekend 09/10 Grudnia czeka was masa świetnej zabawy, dużo nagród do wygrania, pokazy gier i doborowe towarzystwo. Dodatkową atrakcją tej edycji będzie szansa na ustanowienie Rekordu Polski w Mistakos.

 

Tym razem na Rzuć Kostką:

- na pierwsze 150 osób czeka pakiet powitalny w którym znajdziesz różne gadżety związane z planszówkami, dodatki do gier, zniżki do sklepów i escape roomów, czy nawet małe gry planszowe!
- BEDZIEMY BIĆ REKORD GUINESSA W UKŁADNANIU NAJWIĘKSZEJ WIEŻY Z GRY "MISTAKOS". Wieżę ułoży Piotrek z Game Trolla i zwycięzca turnieju Mistakosa na Kostce! MACIE SZANSE PRZEJŚĆ DO HISTORII!
- co dwie godziny w specjalnej świątecznej atmosferze będziemy rozdawać gry planszowe! Tak po prostu je rozdawać! na poprzedniej Kostce rozdaliśmy gry i gadżety za prawie 15 000 zł i ta Kostka pobije ten rekord! Pierwsze losowanie o 12:30 i rozdamy grube gry :D
- na kostce będziecie mogli pograć w masę gier z naszej wypożyczalni, gdzie znajdą się najnowsze nowości i gry starsze :) 
- nie tylko grami planszowymi Kosta żyje, znajdziecie na niej również gry figurkowe na specjalnych stołach tj. Warhammer 40K, Age of Sigmar, Blood Bowl, Dust Tactics, Warhammer Underworlds!
- strefa Magic the Gathering, gdzie będziecie mogli otrzymać swoje talie (ot tak, po prostu) również jak zwykle będzie dla was dostępna :) 

To teraz gdzie te wszystkie atrakcje:
Miejsce: Audytorium Maximum, piętro 1 i 2, budynek UKSW
Adres: Wóycickiego 1/3 Warszawa 
Wstęp: 20 zł, dzieci do lat 15 - 15 zł,
Termin: 9 i 10 grudnia 2017 r.
Czas: sobota 10-19, niedziele 10-18 (tak gramy teraz o 2 godziny dłużej)

Razem z Game Trollem będą:
Grapla.pl, MDR, Lacerta, Granna, Egmont, Hasbro, e-legion.pl, wydawcy STWORZE i wiele innych o których dowiecie się w dniach wypełnionych oczekiwaniem na Kostkę :D

Tak, my też nie możemy się doczekać! BĘDZIE EPICKO!!!

Skomentuj jako pierwszy