ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Świąteczny konkurs dla aktywnych z Activity

Data: 2017-12-07 Marcin Korzeniecki

Zbiżają się święta, a wraz z nimi świąteczne obżarstwo. Aby temu zapobiec zapraszamy do konkursu graficznego, w którym nagrodą jest gra Activity ufundowana przez wydawnictwo Piatnik Polska. Aktywność na święta bardzo wskazana.

Activity jest europejskim bestsellerem i cieszy się popularnością na polskim rynku już od wielu lat. Gra towarzyska, lub mówiąc wprost - imprezowa, bazuje na popularnych kalamburach. Można grać drużynowo, aż do 16 osób. W każdej rundzie zmienia się kapitan w drużynie. Zadaniem kapitana jest zobrazowanie hasła, które ma odgadnąć jego drużyna. Odgadując trafnie, drużyna zdobywa punkty i przesuwa swój pionek coraz bliżej linii mety. Kto pierwszy ją przekroczy - wygra. Hasła mogą być prezentowane na trzy sposoby, w zależności na jakim polu stoi pionek drużyny. I tak można opowiadać, rysować lub gestykulować, by naprowadzić drużynę na właściwe słowo lub zwrot. W Activity znajdziecie bowiem przysłowia, powiedzonka i popularne zwroty używane w języku polskim.

Wydawnictwo Piatnik Polska przygotowało dla Was drodzy czytelnicy egzemplarz gry Activity, którym będziecie mogli bawić się w świątecznym czasie, a przy okazji zrzucić trochę świątecznych kilogramów.

Wystarczy, że narysujecie hasło ubaw po pachy. Hasło pochodzi z gry i najlepiej obrazuje zabawę w Activity. Wasze dzieło możecie zeskanować lub sfotografować i wysłać na adres redakcji kontakt@swiatgierplanszowych.pl lub zamieścić jako komentarz na facebooku https://www.facebook.com/swiatgierplanszowych/

Uwaga z 11.12.2017 - hasło ma zostać zilustrowane. Nie wolno uzywać liter, ani cyfr!

Konkurs kończy się 14 grudnia o godz. 20.00. Po tym terminie jury wyłoni zwycięzcę, czyli autora  najciekawszej i najbardziej zabawnej pracy.

Szczegóły w poniższym regulaminie.

Życzymy aktywnej zabawy!

Zespół redakcyjny Świata Gier Planszowych.

 

REGULAMIN KONKURSU„WYGRAJ ACTIVITY”

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu www.swiatgierplanszowych.pl
 2. Fundatorem nagrody jest firma Piatnik Polska Kluwi s.c. Siedziba: ul. Żeromskiego 14/15, 05-500 Piaseczno.
 3. Informacje o konkursie zostały opublikowane na łamach serwisu www.swiatgierplanszowych.pl i na fanpage w serwisie Facebook http://www.facebook.com/swiatgierplanszowych
 4. Konkurs trwa od momentu opublikowania w wyżej wymienionych miejscach do dnia 14 grudnia 2017 r. godz. 20.00.
 5. W konkursie mogą brać  udział osoby mające pełną zdolność do czynności prawnych (tj. mające ukończone 18 lat i nieubezwłasnowolnione). Osoby poniżej 18-tego roku życia biorą udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.
 6. W konkursie nie mogą brać udziału osoby z najbliższej rodziny organizatorów i fundatorów.
 7. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie pracy ilustrującej hasło „ubaw po pachy”. Praca ma zostać wykonana techniką rysunkową (ołówkiem, długopisem, mazakiem, wybór dowolny), następnie zeskanowana lub sfotografowana.
 8. Plik z pracą należy przesłać jako komentarz do postu na fanpage świata gier planszowych (adres wymieniony w punkcie 3 regulaminu) lub mailem na adres kontakt@swiatgierplanszowych.pl w tytule wpisując Activity
 9. Pliki z pracą konkursową można nadsyłać wyłącznie w terminie podanym w punkcie 4 regulaminu. Pliki nadesłane po upływie terminu, nie biorą udziału w konkursie.
 10. Nie jest konieczne przesyłanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, adres) w momencie przesyłania pracy na konkurs. Wystarczy wysłać samą pracę.
 11. Po zakończeniu konkursu jury złożone z przedstawicieli serwisu Świat Gier Planszowych wyłoni zwycięską pracę.
 12. Do zwycięscy zostanie wysłana wiadomość informująca o rozstrzygnięciu konkursu i prośba o dane niezbędne do przesłania nagrody. Wiadomość zostanie przesłana tą samą drogą, jaką nadeszła praca konkursowa (jako odpowiedź na maila, lub jako wiadomość do użytkownika na Facebooku).
 13. Osoby wysyłające prace na portalu Facebook zobowiązane są do posiadania aktywnej aplikacji Messenger i sprawdzania folderu „inne”.
 14. Jeśli zwycięzca w ciągu trzech dni od otrzymania informacji o wygranej nie odpowie na prośbę o dane niezbędne do wysłania nagrody, zostanie zdyskwalifikowany z konkursu. Po dyskwalifikacji zostanie wyłoniony kolejny zwycięzca i procedura zostanie powtórzona.
 15. W przypadku braku odpowiedzi od kolejnych osób, procedura opisana w punktach 11-14 regulaminu będzie sukcesywnie powtarzana, aż do uzyskania kontaktu z nagrodzonym lub wyczerpania prac.
 16. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry planszowej „Activity”.
 17. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy. Organizatorzy konkursu nie odpowiadają za jakość i terminowość dostawy. Reklamacje będzie można zgłaszać bezpośrednio do firmy dostarczającej paczkę.
 18. Wszelkie reklamacje dotyczące wad produktu będącego nagrodą należy zgłaszać bezpośrednio do wydawcy danej gry (fundator). Gra przeznaczona na nagrodę przekazywana jest zwycięzcy w zafoliowanym pudełku. Organizatorzy konkursu nie ponoszą odpowiedzialności za zawartość gry.
 19. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.swiatgierplanszowych.pl.
 20. Przystępując do konkursu uczestnik akceptuje niniejszy regulamin.

 

Skomentuj jako pierwszy