ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

Szczęśliwego Nowego Roku!

Data: 2018-01-01 Robert Deninis

Ubiegły rok, my gracze, możemy zaliczyć do udanych. Przyniósł on wiele świetnych gier, kilku autorów nareszcie zdecydowało się wyciągnąć swoje projekty z szuflady, powstały nowe ambitne wydawnictwa, mieliśmy okazję uczestniczyć w kilkunastu (kilkudziesięciu?) imprezach planszówkowych, rozrosła nam się blogosfera, gry stanowiły też pretekst do zawarcia nowych lub pogłębienia "starych" znajomości.

Rozpoczynający się właśnie nowy rok, także nie powinien nas w tym względzie rozczarować. Na co najbardziej czekacie w 2018?

Na nową Bajkogrę od 2 Pionków? Na North American Railways od Baldara? Górą i Dołem od Barda? Jeszcze więcej Munchkinów od Black Monka? Polskiej wersji InBetween od Board&Dice? Dolinę Alchemików od CreativeMaker LLC? Cuda Wschodu od Cube Factory of Ideas? Możliwość wspólnego ufundowania polskiego wydania przez Czacha Games The Walking Dead: All Out War? Ukończenia przez Michała Kaźmierczaka prac nad Dungeon ForgeTerrible Monster od Fullcap Games? Rajas of Ganges od Egmontu? Cave-In od Fox Games? Bonk od G3? Egranizacji Fallouta od Galakty? Queendomino od Games Factory? Santa Marii od Granny? Ameritrasha z prawdziwego zdarzenia od Hobbitów? Strażników z Xobos od Imagine Realms? Azul od Lacerty? Podstępnej Amazonki od Lucrum Games? Kilkunastu perełek wygrzebanych przez Naszą Ksiegarnię? Polskiego wydania Erin przez Octopus Games? Lords of Hellas od Phalanxów? Detektywa z Portal Games? Nowej gry Mariusza Milewskiego z Quantum Games? Pulsara 2849 od Rebela? Rise of the Cults od RedImp? Filmomaniaka od Sharp Games? Kolejnej gry Krzysztofa Matusika z Tailor Games? Wirusa z krakowskiego Trefla?

A to tylko nieliczne z premier 2018 roku...

Drodzy Czytelnicy, niezależnie od tego na co czekacie, życzymy Wam wspaniałego Nowego Roku, cudownych godzin i wielu pozytywnych emocji "nad planszą"!

 

 

  

Skomentuj jako pierwszy