ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

The Others już w przedsprzedaży

Data: 2016-12-16 Robert Deninis

Planszowe arcydzieło w klimatach horroru, The Others, gra wydawnictwa CMON, Guillotine Games i Studio McVey, jest już dostępna w przedsprzedaży! Eric M. Lang stworzył jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów, który możesz zamówić już teraz!

Na stronie wydawnictwa Portal Games ruszyła oficjalnie przedsprzedaż gry THE OTHERS! Specjalna oferta obejmuje 9 pakietów, zwanych kręgami piekielnymi! 9 różnych ofert z dodatkowymi grzechami, dodatkowymi drużynami i dwoma dodatkowymi exclusivami czeka na was! 

The Others

Przez lata członkowie grupy Hell Club opracowywali swój nikczemny plan. Zamierzali sprowadzić piekło na ziemię, niszcząc granicę między wymiarami. Co gorsza, udało im się to. Siedem Grzechów Głównych przeniknęło do naszego świata, a zniszczenie, które szerzą, rozprzestrzenia się w alarmującym tempie. Zdobędą miasto Haven w mgnieniu oka, jeśli oczywiście nie przeszkodzi im w tym jednostka szturmowa FAITH.

The Others - Nieczystość

W The Others jeden z graczy wciela się w rolę Grzechu, fizyczną manifestację jednego z Siedmiu Grzechów Głównych przyzwaną przez Hell Club w celu sprowadzenia na świat apokalipsy i zniszczenia go. Pozostali gracze wcielą się w Bohaterów, którzy wspólnymi siłami, jako agenci jednostki specjalnej FAITH, będą starali się przeciwstawić tej okropnej inwazji. Polem walki jest Haven, ogromna metropolia leżąca na południowym wybrzeżu Anglii.

The Others - Zazdrość

Oprócz gry podstawowej w ofercie Portalu znajdują się również dodatki do gry The Others: dwa dodatkowe grzechy (Nieczystość oraz Zazdrość) oraz dodatkowy oddział grupy FAITH (Drużyna Beta). Ponadto zamawiając The Others w ich sklepie, w zależności od tego jaki próg (krąg piekielny) wybierzecie otrzymacie EXCLUSIVY, KTÓRE NIE SĄ DOSTĘPNE NA RYNKU! Exclusivy pochodzą z kampanii kickstarterowej zagraniczej wersji językowej gry The Others. Zamawiając odpowiedni pakiet otrzymacie Man of Faith (dodatkowe figurki dla grupy FAITH) lub Beta Team (dodatkowe figurki dla grupy FAITH, wraz z nowymi kartami ulepszeń oraz nowymi płytkami miasta jak i nowych akolitów dla Grzechów). Odpowiedni KRĄG PIEKIELNY również odblokowuje oba Exclusivy.

The Others - Drużyna Beta

Każdy KRĄG PIEKIELNY to również gwarancja tego, że gra pojawi się u was wcześniej niż zostanie oficjalnie wpuszczona do sklepów! Dodatkowo każdy z kręgów to darmowa wysyłka do waszego domu. Przykładowy, pierwszy krąg piekielny, wygąda tak:

Szczegółowe informacje na temat zawartości pozostałych kręgów piekielnych, znajdziecie na stronie wydawnictwa Portal.

źródło: informacja prasowa

Skomentuj jako pierwszy