ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
  Kanał RSS

Wideo

Fuse - przedpremierowy gameplay

Data: 2017-04-28 Carlos Pyrcz

Za 10 minut wybuchnie bomba! Żeby ją rozbroić powołano najlepszy oddział saperów jaki widział wszechświat - GameTrollTV łączy siły z Portalem i Graplą w tej intensywnej rozgrywce na czas. Zobaczcie jak oni poradzili sobie z wyzwaniem Fuse.

Więcej 0

Smash Up - Wideorecenzja GameTrollTV

Data: 2017-04-26 Carlos Pyrcz

Piraci! Zombie! Kosmici! Roboty! Czarodzieje! Dinozaury! Wszystko razem i przeciwko sobie! Najdziwniejsze przymierza jakie możesz sobie wyobrazić w nieustającym konflikcie o bazy na planecie Ziemia. Gra pełna wesołych zwrotów akcji i radosnej negatywnej interakcji. Coś dla tych, którzy z uśmiechem na twarzy wbijają ci nóż w plecy.

Więcej 0

Boss Monster 2 - Następny Poziom

Data: 2017-04-24 Carlos Pyrcz

Oto nadeszła druga część fantastycznej pixelowej karcianki, w której gracze mają przyjemność wcielenia się w złych, paskudnych i przebiegłych władców lochów i zgnębić nieznośnych wszędobylskich bohaterów. Następny poziom to samodzielny dodatek do Boss Monster, który odświeża i urozmaica rozgrywkę.

Więcej 0

Kanagawa - Wideorecenzja Game Troll TV

Data: 2017-04-21 Carlos Pyrcz

Wielka fala w Kanagawie to jeden z najsłynniejszych drzeworytów japońskiego artysty Hokusaia. Jeżeli wy również chcecie się poczuć niczym mistrz sztuki malarskiej możecie spróbować swoich sił w małej ale ciekawej grze Kanagawa. Ja zaś jako zaciekły fan Cthulhu czekam na dodatek do Kanagawy z innym słynnym drzeworytem Hokusaia. Ciekawe czy wy wiecie o jaki chodzi? 

Więcej 0

Gdybyś Był? To Kim byś był?

Data: 2017-04-19 Carlos Pyrcz

Gdybyś był tanim winem to jakim byłbyś winem? Jaką przeglądarką internetową byś był? Jaką postacią z Gwiezdnych Wojen byłbyś według twoich znajomych? Gdybyś Był to gra imprezowa, w której dowiesz się co sądzą o tobie twoi znajomi i jak dobrze ty sam ich znasz. Będzie przy tym dużo śmiechu, zaskoczenia a czasem może i trochę gorzkiej prawdy.

Więcej 0

Wampir - Legendy Gier Planszowych

Data: 2017-04-17 Carlos Pyrcz

Kto z was pamięta jeszcze legendarne wydawnictwo Sfera i jego gry? Wielu z nas pewnie by tutaj nie było gdyby nie te klasyki z czasów kiedy gier planszowych w sklepie można było ze świecą szukać. Wsiadajcie więc do sentymalnego pociągu i zobaczcie jak kiedyś polowało się na wampiry.

Więcej 0

Wideorecenzja Game Troll TV - 7 Samurajów

Data: 2017-04-14 Carlos Pyrcz

7 Samurajów Akiry Kurosawy to jeden z najważniejszych filmów w historii kinematografii. 60 lat później nadal uważany jest za film przełomowy i mocno inspirujący obecnych filmowców. Jak będzie z grą planszową? Czy taki sam efekt wywoła na stole? Zobaczcie sami

Więcej 0

Wilkołaki - Wideorecenzja GameTrollTV

Data: 2017-04-12 Carlos Pyrcz

Wilkołaki to fajne chłopaki, trzeba je zebrać do paki i spróbować wyeliminować. Chyba, że samemu się jest Wilkołakiem, wtedy najważniejsze to dobry kamuflaż, blef i umiejętność zwodzenia. Wilkołaki to gra typu Mafia, która po prostu robi to lepiej, dużo dużo lepiej.

Więcej 0

Warhammer 40000 - Wideorecenzja GameTrollTV

Data: 2017-04-09 Carlos Pyrcz

Mroczne Anioły zmuszone przez wiry osnowy do wylądowania na starym Świecie Kuźni odkrywają, że została ona skażona piętnem herezji. Tak może brzmieć scenariusz jednej z wielu bitwe, które możecie odegrać w chyba najbardziej znanym systemie figurkowo-kolekcjonerskim.

Więcej 0

Wyścig Tytanów - Wideorecenzja GameTrollTV

Data: 2017-04-06 Carlos Pyrcz

Wciel się w jeźdźca tytanicznych rumaków i spróbuj wygrać wyścig tym co matka natura ci dała - siła, szybkość, spryt lub po prostu głupie szczęście.

Więcej 0

Bloodbowl - Wideorecenzja GameTrollTV

Data: 2017-04-04 Carlos Pyrcz

5 edycja nietypowego starcia orków, ludzi i innych ras rodem ze starego świata, przed wami Blood Bowl od Games Workshop!

Więcej 0

Ukryte Tropy - Wideorecenzja GameTrollTV

Data: 2017-04-04 Carlos Pyrcz

W końcu nadszedł moment długo wyczekiwany przez wszystkich w ekipie GameTroll jak i przez żony wszystkich trzech Trolli - dodatek do Tajemniczego Domostwa jest już na stole. 

Więcej 0