ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
  Kanał RSS

Wideo

Jak malować figurki?

Data: 2017-06-09 Carlos Pyrcz

Figurki to już nie tylko problem graczy systemów bitewnych takich jak Warhammer. Figurki są coraz częściej wykorzystywane w zwykłych grach planszowych gdzie zastępują pionki dodając rozgrywce soczystego klimatu. Wiele osób maluje dodatkowo te figurki czyniąc ze swoich gier małe arcydzieła. Jeżeli wy również chcielibyście to robić a nie wiecie jak się do tego zabrać to z pomocą przychodzi Piotr z GameTrollTV.

Więcej 0

Stoi na stacji lokomotywa...

Data: 2017-06-08 Carlos Pyrcz

...ciężka, ogromna i pot z niej spływa. Gry planszowe od 2 Pionki lubią nawiązywać do bajek a Game Troll TV lubi sprawdzać jak im się to udało.

Więcej 0

Wideorelacja z pierwszego w Polsce Comic Con

Data: 2017-06-07 Carlos Pyrcz

W dniach 1-4 czerwca odbył się pierwszy w Polsce Comic Con, na którym odbywała się masa najróżniejszych atrakcji. Za jedną z nich odpowiedzialna była ekipa GameTrollTV, która we współpracy z różnymi wydawcami i sklepami zorganizowała strefę gier planszowych. Jeżeli chcecie zobaczyć jak udała się ta impreza i jak wyglądała ona z perspektywy GTTV to zapraszamy was do obejrzenia wideorelacji.

Więcej 0

Master Of Orion - kultowa gra komputerowa teraz na planszy

Data: 2017-05-24 Carlos Pyrcz

Master Of Orion to klasyczna gra 4X z roku 1993 wydana na PC przez znane wówczas studio MicroProse. Jak udała się planszowa wersja tej gry i czy oddaje ducha oryginału? Posłuchajcie opinii kogoś kto jeszcze pamięta te zamierzchłe czasy i miał okazję grać w pierwowzór.

Więcej 0

Pocket Mars - przedpremierowa recenzja!

Data: 2017-05-18 Carlos Pyrcz

Chcecie zobaczyć dlaczego tyle słuchać o Pocket Mars w Internecie i czy słusznie? Małą grę karcianą o kolonizowaniu Czerwonej Planety wziął na warsztat kanał GameTrollTV. 

Więcej 0

Rzuć Kostką na Warsaw Comic Con

Data: 2017-05-15 Carlos Pyrcz

Ciężko sobie wyobrazić konwent bez strefy gier planszowych, prawda? Na szczęście nie ma takiej potrzeby. Na Warsaw Comic Con, pierwszej tego typu imprezie w Polsce, strefę gier planszowych pod swoim szyldem "Rzuć Kostką" zorganizuje Game Troll TV. Szykuje się masa atrakcji

Więcej 0

Jak zrobić wypraskę?

Data: 2017-05-09 Carlos Pyrcz

Doprowadza Cię do szału gdy otwierasz pudełko ulubionej gry i rozsypują ci się żetony, kosteczki i figurki? Jest na to prosty sposób - zrób sobie własną wypraskę! Game Troll TV nauczy Cię jak to zrobić w łatwy i przyjemny sposób. 

Więcej 0

Magic The Gathering - gameplay z najnowszego cyklu

Data: 2017-05-07 Carlos Pyrcz

Czy jesteście wiernymi fanami Magic The Gathering czy dopiero chcecie się w niego wkręcić warto zapoznać się z tym co oferuje najnowszy cykl Amonkhet. Najlepiej zobaczyć to w praktyce czyli w piątym już pojedynku youtubowym Carlosa i Piotrka z GameTrollTV. Kto tym razem wygra?

Więcej 0

Age Of Sigmar - nie taki zły jak go malują

Data: 2017-05-06 Carlos Pyrcz

Wielu starszych graczy Warhammera Fantasy Battle pomstuje na zamknięcie ich ukochanego systemu bitewnego i zastąpienie go "prostszym/dziecinnym/brzydkim" (dowolne wybrać) Age Of Sigmar. Czy rzeczywiście jest tak źle czy wręcz przeciwnie? Zobaczcie sami

Więcej 0

Polacy znowu podbijają Kickstartera - Galaxy Of Trian: New Order

Data: 2017-05-04 Carlos Pyrcz

Gra ufundowana w 4h, po dwóch dniach kampanii już prawie 300%. Zastanawiasz się czy ty też powinieneś wesprzeć ten polski produkt? Zobacz co GameTrollTV ma do powiedzenia w tym temacie.

Więcej 0

Fuse - przedpremierowy gameplay

Data: 2017-04-28 Carlos Pyrcz

Za 10 minut wybuchnie bomba! Żeby ją rozbroić powołano najlepszy oddział saperów jaki widział wszechświat - GameTrollTV łączy siły z Portalem i Graplą w tej intensywnej rozgrywce na czas. Zobaczcie jak oni poradzili sobie z wyzwaniem Fuse.

Więcej 0

Smash Up - Wideorecenzja GameTrollTV

Data: 2017-04-26 Carlos Pyrcz

Piraci! Zombie! Kosmici! Roboty! Czarodzieje! Dinozaury! Wszystko razem i przeciwko sobie! Najdziwniejsze przymierza jakie możesz sobie wyobrazić w nieustającym konflikcie o bazy na planecie Ziemia. Gra pełna wesołych zwrotów akcji i radosnej negatywnej interakcji. Coś dla tych, którzy z uśmiechem na twarzy wbijają ci nóż w plecy.

Więcej 0