ŚWIAT
GIER
PLANSZOWYCH
Powrót

zjAva

Data: 2018-01-07 Robert Deninis

Po zamieszkiwanym przez niemal 2 miliony mieszkańców mieście, należałoby się spodziwać istnego zatrzęsienia dużych imprez, a tymczasem pod tym względem Warszawa wydaje się być planszówkową pustynią. Opór przed całkowitym "wyjałowieniem", od lat dzielnie stawiają organizatorzy: Rzuć Kostką, Planszówek na Narodowym, Bazyliszka i zjAvy.

Już za dwa tygodnie, odbędzie się dziewiąta już edycja zjAvy, czyli Zimowej Jazdy Avangardowej - cyklicznej imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Avangarda.

zjAva 9

ZjAva to trzydniowa impreza poświęcona wszelkiego rodzaju grom (m.in. planszówkom, larpom, grom RPG, karciankom). Coś dla siebie znajdą zarówno weterani, jak i początkujący gracze.

ZjAva zapewnia:

  • wspaniałą zabawę z nowymi i starszymi grami;
  • wyszkolonych wolontariuszy, którzy pomogą Wam poznać gry od podszewki bez ślęczenia nad podręcznikami i instrukcjami;
  • ciekawe prelekcje i pokazy związane z grami;
  • konkursy i turnieje z nagrodami!

Dziewiąta odsłona imprezy odbędzie się już 19-21 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 388, przy ul. Deotymy 25/33, w Warszawie..
Wstęp na ZjAvę to 30 złotych. Za wejście płaci każdy*, począwszy od głównych organizatorów, poprzez koordynatorów, wystawców i uczestników.

Osoby przygotowujące imprezę nie otrzymują żadnego wynagrodzenia. Składka akredytacyjna pozwala na pokrycie kosztów wynajmu szkoły i wielu niezbędnych opłat.

* Wyjątkiem są dzieci do lat 12. Mogą one przebywać na konwencie w towarzystwie dorosłego opiekuna.

Po więcej informacji odsyłamy na Facebooka oraz stronę zjava.pl.

Zapraszamy serdecznie!

Skomentuj jako pierwszy